32 No Soğutuculu Kıyma Makinesi
32 No Soğutuculu Kıyma Makinesi

32 No Soğutuculu Kıyma Makinesi (DMS184)

Fiyat : ₺4.400,00(KDV Dahil)
Barkod : DMS32

DEV MİKSER 32 No Soğutuculu Kıyma Makinesi

 

Model Kodu   :  DMS32  Cihaz Ağırlık  :  -
Kapasite  :  700 Kg / Saat  Motor Gücü  :  2.2 KW / 1400 D / Dk

Numara

 :  32  Frekans  :  220 V / 380 V - 50 HZ

 

Türk malı 

Dahili kumanda

Et itme tokmağı

Pratik kullanım imkanı 

Kolay temizlenebilir yapı

Dijital soğutma ayar sistemi

Dayanıklı paslanmaz gövde

Krom helezon boğaz ve boğaz somunu

Saatte 700 Kg et çekebilmektedir. Et itme tokmağı ürünle birlikte gelmektedir. Ürün üzerinde soğutma ayarı için dijital gösterge bulunmaktadır.

 

Sipariş ve Ödeme Bilgisi 

DEV MİKSER 32 No Soğutuculu Kıyma Makinesi ürününü alışveriş sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, dilerseniz İstanbul Eminönü mağazamıza gelerekte satın alabilirsiniz. Sipariş ödemelerinizi Kredi Kartı, Ön Ödemeli Kartlar, ATM ve Banka kartları ile yapabileceğiniz gibi, Havale  / EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Havale / EFT ile yapacağınız ödemelerde ürün bedeli üzerinden %3 İndirim imkanı sağlanmaktadır.

 

Kargo ve Teslimat Bilgisi 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız Aras Kargo veya MNG Kargo ile stoktan teslim, Hızlı Kargo imkanı ile gönderilecektir. Hafta içi saat 17:00'ye kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır. Resmi, dini bayram günlerinde ve pazar günleri kargo firmaları kapalı olduğu için kargo gönderimi yapılamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi İstanbul Eminönü mağazamıza gelerek teslim almayı tercih etmeniz durumunda siparişinize kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

 

Sipariş ile ilgili yardıma ihtiyaç duymanız halinde, 0212 522 70 80 & 0534 449 93 93 nolu hatlarımızdan Telefon ve Whatsapp yolu ile destek alabilirsiniz.