25x35 Cm Ev Tipi Tırtıklı Gıda Vakum Poşeti
25x35 Cm Ev Tipi Tırtıklı Gıda Vakum Poşeti (100 Adet)
25x35 Cm Ev Tipi Tırtıklı Gıda Vakum Poşeti (100 Adet)
25x35 Cm Ev Tipi Tırtıklı Gıda Vakum Poşeti (100 Adet)
25x35 Cm Ev Tipi Tırtıklı Gıda Vakum Poşeti (100 Adet)

25x35 Cm Ev Tipi Tırtıklı Gıda Vakum Poşeti (DMS146)

Marka : DEMSAN
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)

 

25x35 Cm Ev Tipi Tırtıklı Gıda Vakum Poşeti (ÜCRETSİZ KARGO)

Gıda vakum poşeti ile vakumlama yapılan ürünler, akma, sızdırma, böceklenme, küflenme vb gibi istenmeyen durumlara karşı korunmuş olurlar. Et balık ürünleri, süt ürünleri, baharat ürünleri, kuru gıda ürünleri, kuru yemiş ürünleri gibi gıda çeşitlerini vakumlama yaparak, ilk günkü tazeliklerini koruyacak şekilde çok daha uzun süre saklama imkanı elde etmiş olursunuz. Kullandığınız vakum makinesine uygun, gıda vakum poşetleri çeşitlerini uygun fiyatlar ile sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

 

Sipariş ve Ödeme Bilgisi 

25x35 Cm Ev Tipi Tırtıklı Gıda Vakum Poşeti ürününü alışveriş sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, dilerseniz İstanbul Eminönü mağazamıza gelerekte satın alabilirsiniz. Sipariş ödemelerinizi Kredi Kartı, Ön Ödemeli Kartlar, ATM ve Banka kartları ile yapabileceğiniz gibi, Havale  / EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Havale / EFT ile yapacağınız ödemelerde ürün bedeli üzerinden %3 İndirim imkanı sağlanmaktadır.

 

Kargo ve Teslimat Bilgisi 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız Aras Kargo veya MNG Kargo ile stoktan teslim, Hızlı Kargo imkanı ile gönderilecektir. Hafta içi saat 17:00'ye kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır. Resmi, dini bayram günlerinde ve pazar günleri kargo firmaları kapalı olduğu için kargo gönderimi yapılamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi İstanbul Eminönü mağazamıza gelerek teslim almayı tercih etmeniz durumunda siparişinize kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

 

Sipariş ile ilgili yardıma ihtiyaç duymanız halinde, 0212 522 70 80 & 0534 449 93 93 nolu hatlarımızdan Telefon ve Whatsapp yolu ile destek alabilirsiniz.