BİZERBA SC II Sistem Terazisi
BİZERBA SC II Sistem Terazisi

BİZERBA SC II Sistem Terazisi (DMS611)

Marka : BİZERBA
Fiyat : €1.950,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺18.485,22(KDV Dahil)
Barkod : SCII

M belgeli üründür. Alım - Satım işlemlerinde kullanılabilir.

 

 

BİZERBA SC II Sistem Terazisi 

 

Model Kodu   :  SC II 800   Gösterge Tipi  :  LCD
Çeker / Taksimat   :

 15 Kg / 2-5 Gr

 Kullanım Tipi  :  Elektrik

Kefe Ölçüsü

 :  382 x 246 mm  Garanti Süresi   :  2 Yıl

ÖZELLİKLER 

QR Kod Desteği

Uzun Ömürlü Mekanik Klavye

Düşük Enerji Tüketimi İle Tasarruf Sağlar

58mm Genişliğe Kadar Etiket Yazabilir

Hızlı İşlemci Ve Yüksek Hafızaya Sahiptir

Müşteri Ekranda Görsel Oynatabilir (jpeg)

7' LCD Müşteri Ekranı Tam Ekran Ve Sürekli Reklam,

Çapraz Satış Veya Ürün Bilgisi Sunumu

 

TASARIM

Farklı Tasarımlar

Fonksiyonel Ve Çekici Tasarım

Açık Gri Olarak Mevcuttur

 

ÜRÜN BİLGİSİ

Manav, şarküteri, unlu mamüller, kuruyemiş, balık reyonu ve birçok alanda kullanabiliceğiniz Bizerba SC II model teraziler sizi asla yarı yolda bırakmaz. Yüksek hafıza kapasitesi ve hızlı işlemcisi ile sizi sınırlamaz ve mevcut siteminize kolaylıkla entegre olur. 7' renkli müşteri ekranı ile dikkatleri üzerine çeker.

 

Terazi kullanımında dikkat edilmesi gerekenler; 

 

Terazinizi verimli bir şekilde kullanabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Terazi her zaman titreşim, yüksek sıcaklık ve nem, yüksek hava akımı olan ortamlardan uzakta kullanılmalıdır. Bu tarz olumsuz koşulların olduğu ortamlarda Terazi kullanmaya çalışmak, ekranda görüntülenen ağırlık değerlerini olumsuz yönde etkileyecektir. Terazinizi her zaman stabil bir şekilde çalışabileceği uygun alanlarda kullanmaya dikkat etmelisiniz. 

 

Aşağıdaki durumlarda Terazinizi kurmayınız;

 

Klima ve ısıtıcı yanlarında, titreşime maruz kalan yüzeylerde, pistonlu veya dönen cihazların yanında, doğrudan güneş ışığı alan ortamlarda, tozlu ortamlarda, manyetik alanların veya manyetik alan oluşturan cihazların yanında, hava akımı veya ani ısı değişimlerine yol açabilecek kapı ve pencere yanlarında terazi kurmayınız.    

 

** Terazinizin ilk kullanımı esnasında akünün minimum 8 saat süre ile şarj edilmesi gerekmektedir. Terazi uzun süre akü olmadan kullanılacaksa, akünün şarj fonksiyonunu kaybetmemesi için 3 ay'da bir mutlaka tam şarj edilmelidir. Terazinizi uzun süre kullanmadığınız durumlarda kapatmanız akünüzün daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.  

 

Sipariş ve Ödeme Bilgisi 

BİZERBA SC II Sistem Terazsi ürününü alışveriş sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, dilerseniz İstanbul Eminönü mağazamıza gelerekte satın alabilirsiniz. Sipariş ödemelerinizi Kredi Kartı, Ön Ödemeli Kartlar, ATM ve Banka kartları ile yapabileceğiniz gibi, Havale  / EFT yolu ile de yapabilirsiniz. 

 

Kargo ve Teslimat Bilgisi 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız Aras Kargo veya MNG Kargo ile stoktan teslim, Hızlı Kargo imkanı ile gönderilecektir. Hafta içi saat 17:00'ye kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır. Resmi, dini bayram günlerinde ve pazar günleri kargo firmaları kapalı olduğu için kargo gönderimi yapılamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi İstanbul Eminönü mağazamıza gelerek teslim almayı tercih etmeniz durumunda siparişinize kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

 

Sipariş ile ilgili yardıma ihtiyaç duymanız halinde, 0212 522 70 80 & 0534 449 93 93 nolu hatlarımızdan Telefon ve Whatsapp yolu ile destek alabilirsiniz.

 

Her marka Terazi ve Baskül ürünleri için firmamızdan Tamir ve Yedek Parça hizmeti alabilirsiniz.

Farklı mağaza ve işletmelerden satın aldığınız terazi ve baskül ürünleri içinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır.