LP 1.6 Boyunlu 15 Kg / 2 Gr Boyunlu Barkodlu Terazi
LP 1.6 Boyunlu 15 Kg / 2 Gr Boyunlu Barkodlu Terazi
LP 1.6 Boyunlu 15 Kg / 2 Gr Boyunlu Barkodlu Terazi
LP 1.6 Boyunlu 15 Kg / 2 Gr Boyunlu Barkodlu Terazi
LP 1.6 Boyunlu 15 Kg / 2 Gr Boyunlu Barkodlu Terazi

CAS LP 1.6 15 Kg 2 Gr Boyunlu Barkodlu Terazi (DMS014)

Marka : CAS
Fiyat : ₺5.499,00(KDV Dahil)

M belgeli üründür. Alım - Satım işlemlerinde kullanılabilir.

 

 

CAS LP 1.6 15 Kg 2 Gr Boyunlu Barkodlu Terazi

 

Model Kodu   :  LP  Gösterge Tipi  :  LCD
Çeker / Taksimat   :

 15 Kg / 5 Gr

 Kullanım Tipi  :  Elektrik

Kefe Ölçüsü

 :  400 x 245 mm  Garanti Süresi   :  2 Yıl

 

M belgeli

4000 adet PLU hafıza

1000 adet içerik hafızası

54 adet hızlı erişim tuşu

Dara alabilme fonksiyonu

RS-232C, TCP/IP bağlantısı

Logo ve resim yazdırabilme özelliği

30 Adet Standart, 6 adet serbest etiket dizaynı

Ürün ismi, mesaj, paketleme tarihi, satış tarihi, birim fiyat, ağırlık, toplam fiyat, mağaza adı, mağaza adresi, seri numarası yazdırabilme

Barkod : IAN8,I2of5, UPC13A, UPC13A, UPC13A2, UPC13A5, EAN8A2, EAN8A5, EAN13, EAN13A2,EAN13A5

 

Terazi kullanımında dikkat edilmesi gerekenler; 

 

Terazinizi verimli bir şekilde kullanabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Terazi her zaman titreşim, yüksek sıcaklık ve nem, yüksek hava akımı olan ortamlardan uzakta kullanılmalıdır. Bu tarz olumsuz koşulların olduğu ortamlarda Terazi kullanmaya çalışmak, ekranda görüntülenen ağırlık değerlerini olumsuz yönde etkileyecektir. Terazinizi her zaman stabil bir şekilde çalışabileceği uygun alanlarda kullanmaya dikkat etmelisiniz. 

 

Aşağıdaki durumlarda Terazinizi kurmayınız;

 

Klima ve ısıtıcı yanlarında, titreşime maruz kalan yüzeylerde, pistonlu veya dönen cihazların yanında, doğrudan güneş ışığı alan ortamlarda, tozlu ortamlarda, manyetik alanların veya manyetik alan oluşturan cihazların yanında, hava akımı veya ani ısı değişimlerine yol açabilecek kapı ve pencere yanlarında terazi kurmayınız.    

 

** Terazinizin ilk kullanımı esnasında akünün minimum 8 saat süre ile şarj edilmesi gerekmektedir. Terazi uzun süre akü olmadan kullanılacaksa, akünün şarj fonksiyonunu kaybetmemesi için 3 ay'da bir mutlaka tam şarj edilmelidir. Terazinizi uzun süre kullanmadığınız durumlarda kapatmanız akünüzün daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.  

 

Sipariş ve Ödeme Bilgisi 

CAS LP 1.6 15 Kg 2 Gr Boyunlu Barkodlu Terazi ürününü alışveriş sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, dilerseniz İstanbul Eminönü mağazamıza gelerekte satın alabilirsiniz. Sipariş ödemelerinizi Kredi Kartı, Ön Ödemeli Kartlar, ATM ve Banka kartları ile yapabileceğiniz gibi, Havale  / EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Havale / EFT ile yapacağınız ödemelerde ürün bedeli üzerinden %3 İndirim imkanı sağlanmaktadır.

 

Kargo ve Teslimat Bilgisi 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız Aras Kargo veya MNG Kargo ile stoktan teslim, Hızlı Kargo imkanı ile gönderilecektir. Hafta içi saat 17:00'ye kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır. Resmi, dini bayram günlerinde ve pazar günleri kargo firmaları kapalı olduğu için kargo gönderimi yapılamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi İstanbul Eminönü mağazamıza gelerek teslim almayı tercih etmeniz durumunda siparişinize kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

 

Sipariş ile ilgili yardıma ihtiyaç duymanız halinde, 0212 522 70 80 & 0534 449 93 93 nolu hatlarımızdan Telefon ve Whatsapp yolu ile destek alabilirsiniz.

 

Her marka Terazi ve Baskül ürünleri için firmamızdan Tamir ve Yedek Parça hizmeti alabilirsiniz.

Farklı mağaza ve işletmelerden satın aldığınız terazi ve baskül ürünleri içinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır.