Clio35 Manuel Tabak Kapatma Makinası
Clio35 Manuel Tabak Kapatma Makinası

Clio35 Manuel Tabak Kapatma Makinası (DMS212)

Marka : DEMSAN
Barkod : CLİO35

 

DEMSAN CLİO35 Manuel Tabak Kapatma Makinesi

 

2 sn işlem süresi 

Dijital kontrol paneli

Standart bıçak sistemi

Otomatik ısı termostatı

CE direktiflerine uygun üretim

Ayarlanabilir film yapıştırma sıcaklığı

Paslanmaz krom malzemeden üretilmiş profesyonel gövde

Yeşil teflon yapıştırma yüzeyi ile uzun ömürlü paketleme performansı

 

Catering ve tablot sektöründe sıcak ve soğuk yemeklerin güvenli bir şekilde paketlenerek sızdırma sorunu olmadan servis edilmesine imkan sağlar. Isıl kaplamalı endüstriyel gıda kaplarını özel üst filmler sayesinde ısı-kaynak prensibi ile kapatır. %100 sızdırmazlık prensibi ile bölümlü kaplardaki koku ve sıvı temasını engeller. Mikrodalga fırınlarda ısıtılabilen kaplar pastorizasyon vestreilizasyon işlemlerine uygundur. Değişebilen vidasız kalıp sistemi sayesinde saniyeler içinde tek, iki ve üç bölmeli kapları kapatabilirsiniz. Operatörün performansına bağlı olarak saatte 900 tabak kapatabilmektedir. Tabakların kenarında fire bırakmadan kapatma ve kesim işlemini yapabilmektedir.

 

Sipariş ve Ödeme Bilgisi 

DEMSAN CLİO35 Manuel Tabak Kapatma Makinesi ürününü alışveriş sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, dilerseniz İstanbul Eminönü mağazamıza gelerekte satın alabilirsiniz. Sipariş ödemelerinizi Kredi Kartı, Ön Ödemeli Kartlar, ATM ve Banka kartları ile yapabileceğiniz gibi, Havale  / EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Havale / EFT ile yapacağınız ödemelerde ürün bedeli üzerinden %3 İndirim imkanı sağlanmaktadır.

 

Kargo ve Teslimat Bilgisi 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız Aras Kargo veya MNG Kargo ile stoktan teslim, Hızlı Kargo imkanı ile gönderilecektir. Hafta içi saat 17:00'ye kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır. Resmi, dini bayram günlerinde ve pazar günleri kargo firmaları kapalı olduğu için kargo gönderimi yapılamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi İstanbul Eminönü mağazamıza gelerek teslim almayı tercih etmeniz durumunda siparişinize kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

 

Sipariş ile ilgili yardıma ihtiyaç duymanız halinde, 0212 522 70 80 & 0534 449 93 93 nolu hatlarımızdan Telefon ve Whatsapp yolu ile destek alabilirsiniz.

 

Her marka Terazi ve Baskül ürünleri için firmamızdan Tamir ve Yedek Parça hizmeti alabilirsiniz.

Farklı mağaza ve işletmelerden satın aldığınız terazi ve baskül ürünleri içinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır.