İtalyan La Minerva Pack 310 Vakum Makinası
İtalyan La Minerva 31 Cm Vakum Makinası
İtalyan La Minerva 31 Cm Vakum Makinası
İtalyan La Minerva 31 Cm Vakum Makinası

İtalyan La Minerva Pack 310 Vakum Makinası (DMS379)

Marka : DEMPACK
Fiyat : ₺12.500,00(KDV Dahil)

 

La Minerva Pack 310 Tek Çene Vakum Makinesi

 

Model Kodu :  Hz

Voltaj : AC 220 V / 50 Hz 

Düşük Basınç : 1.55 KPA

Ebatlar : 40X46X40 Cm

Pompa Emiş Gücü : 1.1 KW

Isı Yapıştırma Gücü : 0.5 KW

Vakum Pompa Kapasitesi : 8 m3 DVP İtalyan pompa

Vakumlama Ölçüleri : Çubuk:31Cm  Derinlik:17Cm  Boy:35Cm

2 Yıl Garanti

%100 İtalyan Üretimi

Paslanmaz çelik

5 farklı ürün hafızası

Pratik kullanım imkanı

Bol yedek parça güvencesi

Vakumlama, yapıştırma, baskı, soğutma ve boşaltma gibi işlemleri otomatik olarak yapar. Vakumlama yapılan ürünler, akma, sızdırma, böceklenme, küflenme vb gibi istenmeyen durumlara karşı korunmuş olurlar. Vakumlama makineleri ile şarküteri, kuru yemiş, baharat, sebze, meyve vb bir çok ürünü güvenle vakumlayabilirsiniz.

 

Sipariş ve Ödeme Bilgisi 

La Minerva Pack 310 Tek Çene Kırmızı Vakum Makinesi ürününü alışveriş sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, dilerseniz İstanbul Eminönü mağazamıza gelerekte satın alabilirsiniz. Sipariş ödemelerinizi Kredi Kartı, Ön Ödemeli Kartlar, ATM ve Banka kartları ile yapabileceğiniz gibi, Havale  / EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Havale / EFT ile yapacağınız ödemelerde ürün bedeli üzerinden %3 İndirim imkanı sağlanmaktadır.

 

Kargo ve Teslimat Bilgisi 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız Aras Kargo veya MNG Kargo ile stoktan teslim, Hızlı Kargo imkanı ile gönderilecektir. Hafta içi saat 17:00'ye kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır. Resmi, dini bayram günlerinde ve pazar günleri kargo firmaları kapalı olduğu için kargo gönderimi yapılamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi İstanbul Eminönü mağazamıza gelerek teslim almayı tercih etmeniz durumunda siparişinize kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

 

Sipariş ile ilgili yardıma ihtiyaç duymanız halinde, 0212 522 70 80 & 0534 449 93 93 nolu hatlarımızdan Telefon ve Whatsapp yolu ile destek alabilirsiniz.