Ev Tipi Mini Gıda Vakum Makinesi
Ev Tipi Mini Gıda Vakum Makinesi
NEMSİ Ev Tipi Mini Gıda Vakum Makinesi
NEMSİ Ev Tipi Mini Gıda Vakum Makinesi
NEMSİ Ev Tipi Mini Gıda Vakum Makinesi

NEMSİ Ev Tipi Mini Gıda Vakum Makinesi (DMS134)

Marka : NEMSİ
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)

 

NEMSİ Ev Tipi Mini Gıda Vakum Makinesi

 

Pompa Gücü : 20 M/H

Cihaz Ağırlığı : 2.2 Kg 

Motor Gücü : 1800 Watt

Voltaj : AC 220 V / 50 Hz 

Vakum Basıncı : 0.6 KPA

Yapıştırma Gücü : 130 Watt

Ebatlar : 360 x 145 x 70 mm

 

2 yıl garanti

Pratik kullanım imkanı

Bol yedek parça güvencesi

 

10 Adet 18 x 23 Cm Tırtıklı Poşet, 10 Adet 20 x 26 Cm Tırtıklı poşet ürünle birlikte hediye olarak verilecektir.

Vakumlama ve yapıştırma işlemlerini yapabilir. Vakumlama yapılan ürünler, akma, sızdırma, böceklenme, küflenme vb gibi istenmeyen durumlara karşı korunmuş olurlar. Vakumlama makineleri ile şarküteri, kuru yemiş, baharat, sebze, meyve vb bir çok ürünü güvenle vakumlayabilirsiniz.

 

Sipariş ve Ödeme Bilgisi 

NEMSİ Ev Tipi Mini Gıda Vakum Makinesi ürününü alışveriş sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, dilerseniz İstanbul Eminönü mağazamıza gelerekte satın alabilirsiniz. Sipariş ödemelerinizi Kredi Kartı, Ön Ödemeli Kartlar, ATM ve Banka kartları ile yapabileceğiniz gibi, Havale  / EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Havale / EFT ile yapacağınız ödemelerde ürün bedeli üzerinden %3 İndirim imkanı sağlanmaktadır.

 

Kargo ve Teslimat Bilgisi 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız Aras Kargo veya MNG Kargo ile stoktan teslim, Hızlı Kargo imkanı ile gönderilecektir. Hafta içi saat 17:00'ye kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır. Resmi, dini bayram günlerinde ve pazar günleri kargo firmaları kapalı olduğu için kargo gönderimi yapılamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi İstanbul Eminönü mağazamıza gelerek teslim almayı tercih etmeniz durumunda siparişinize kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

 

Sipariş ile ilgili yardıma ihtiyaç duymanız halinde, 0212 522 70 80 & 0534 449 93 93 nolu hatlarımızdan Telefon ve Whatsapp yolu ile destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünler