SüperMikser 700 Gr Hububat Bitki Öğütücü
SüperMikser 700 Gr Hububat Bitki Öğütücü
SüperMikser 700 Gr Hububat Bitki Öğütücü

SüperMikser 700 Gr Hububat Bitki Öğütücü (DMS400)

Fiyat : ₺900,00(KDV Dahil)
Barkod : SM-108

 

SÜPER MİKSER 700 Gr Hububat Bitki Öğütücü

Kullanımı basit ve pratiktir. Ürün tek seferde 700 Gr ürünü öğütebilmektedir. Salep, zencefil, kuru ekmek, karabiber, susam vb bir çok ürünü güvenli bir şekilde öğütebilirsiniz. Menteşe ve klips korumalı kapağı sayesinde güvenli kullanım imkanı bulunmaktadır. Üzerinde yer alan zaman ayar kontrol butonu ile ürünün çalışmasını istediğiniz süreyi kendiniz seçebilirsiniz.

 

0.37KW 230V - IN+PE50/60H  Electrostatic Paint   Spring Stainless Steel

 

Sipariş ve Ödeme Bilgisi 

 700 Gr Hububat Bitki Öğütücü ürününü alışveriş sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, dilerseniz İstanbul Eminönü mağazamıza gelerekte satın alabilirsiniz. Sipariş ödemelerinizi Kredi Kartı, Ön Ödemeli Kartlar, ATM ve Banka kartları ile yapabileceğiniz gibi, Havale  / EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Havale / EFT ile yapacağınız ödemelerde ürün bedeli üzerinden %3 İndirim imkanı sağlanmaktadır.

 

Kargo ve Teslimat Bilgisi 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız Aras Kargo veya MNG Kargo ile stoktan teslim, Hızlı Kargo imkanı ile gönderilecektir. Hafta içi saat 17:00'ye kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır. Resmi, dini bayram günlerinde ve pazar günleri kargo firmaları kapalı olduğu için kargo gönderimi yapılamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi İstanbul Eminönü mağazamıza gelerek teslim almayı tercih etmeniz durumunda siparişinize kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

 

Sipariş ile ilgili yardıma ihtiyaç duymanız halinde, 0212 522 70 80 & 0534 449 93 93 nolu hatlarımızdan Telefon ve Whatsapp yolu ile destek alabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler