1500 Kg 80x90 Cm Ağır Hizmet Tipi Baskül
1500 Kg 80x90 Cm Ağır Hizmet Tipi Baskül

TEM 1500 Kg 80x90 Cm Onaylı Ağır Hizmet Tipi Baskül (DMS069)

Marka : TEM
İndirim Oranı : %2 İndirim
Fiyat : $850.00(KDV Dahil)
İndirimli : $830.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺25.780,22(KDV Dahil)

M belgeli üründür. Alım - Satım işlemlerinde kullanılabilir.

 

TEM LED 1500 Kg 500 Gr 80x90 Cm Onaylı Ağır Hizmet Tipi Baskül

 

Model Kodu   :  TEM  Gösterge Tipi  :  LED
Çeker / Taksimat   :  1500 Kg / 500 Gr  Kullanım Tipi  :  Akü (100 Saat)

Platform Ölçüsü

 :  80x90 Cm  Garanti Süresi   :  2 Yıl

 

 

M belgeli 

Doğru ve kararlı tartım

Dara alabilme fonksiyonu

Sıvı - Toz korumalı tuş takımı

Elektrostatik fırın boyalı platform

Üst üste ürün toplayabilme özelliği

Aşırı yük ve darbelere dayanıklı sistem

Baskül kullanımında dikkat edilmesi gerekenler; 

 

Baskülünüzü verimli bir şekilde kullanabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Baskül her zaman titreşim, yüksek sıcaklık ve nem, yüksek hava akımı olan ortamlardan uzakta kullanılmalıdır. Bu tarz olumsuz koşulların olduğu ortamlarda baskülü kullanmaya çalışmak, ekranda görüntülenen ağırlık değerlerini olumsuz yönde etkileyecektir. Baskülünüzü her zaman stabil bir şekilde çalışabileceği uygun alanlarda kullanmaya dikkat etmelisiniz. 

 

Aşağıdaki durumlarda baskülünüzü kurmayınız;

 

Klima ve ısıtıcı yanlarında, titreşime maruz kalan yüzeylerde, pistonlu veya dönen cihazların yanında, doğrudan güneş ışığı alan ortamlarda, tozlu ortamlarda, manyetik alanların veya manyetik alan oluşturan cihazların yanında, hava akımı veya ani ısı değişimlerine yol açabilecek kapı ve pencere yanlarında baskülü kurmayınız.    

 

** Baskülünüzün ilk kullanımı esnasında akünün minimum 8 saat süre ile şarj edilmesi gerekmektedir. Baskül uzun süre akü olmadan kullanılacaksa, akünün şarj fonksiyonunu kaybetmemesi için 3 ay'da bir mutlaka tam şarj edilmelidir. Baskülünüzü uzun süre kullanmadığınız durumlarda kapatmanız akünüzün daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.  

 

Sipariş ve Ödeme Bilgisi 

TEM LED 1500 Kg 500 Gr 80x90 Cm Onaylı Ağır Hizmet Tipi Baskül ürününü alışveriş sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi, dilerseniz İstanbul Eminönü mağazamıza gelerekte satın alabilirsiniz. Sipariş ödemelerinizi Kredi Kartı, Ön Ödemeli Kartlar, ATM ve Banka kartları ile yapabileceğiniz gibi, Havale  / EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Havale / EFT ile yapacağınız ödemelerde ürün bedeli üzerinden %3 İndirim imkanı sağlanmaktadır.

 

Kargo ve Teslimat Bilgisi 

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız Aras Kargo veya MNG Kargo ile stoktan teslim, Hızlı Kargo imkanı ile gönderilecektir. Hafta içi saat 17:00'ye kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi günleri saat 13:00'e kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargolanacaktır. Resmi, dini bayram günlerinde ve pazar günleri kargo firmaları kapalı olduğu için kargo gönderimi yapılamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi İstanbul Eminönü mağazamıza gelerek teslim almayı tercih etmeniz durumunda siparişinize kargo ücreti yansıtılmayacaktır.

 

Sipariş ile ilgili yardıma ihtiyaç duymanız halinde, 0212 522 70 80 & 0534 449 93 93 nolu hatlarımızdan Telefon ve Whatsapp yolu ile destek alabilirsiniz.

 

Her marka Terazi ve Baskül ürünleri için firmamızdan Tamir ve Yedek Parça hizmeti alabilirsiniz.

Farklı mağaza ve işletmelerden satın aldığınız terazi ve baskül ürünleri içinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR